درباره ما - گروه صنعتی پایا بسپار آذین
15482
rtl,page-template-default,page,page-id-15482,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

 

شرکت مهندسی پایا بسپارآذین ، با نام پیشین پایا وکیوم در سال ۱۳۸۵ با مدیریت آقای مهندس محمد رضا سمیعی در استان البرز راه اندازی و فعالیت خود را در زمینه وکیوم ، تولید وبسته بندی قطعات پلاستیکی و صنعتی آغاز نمود.

مبنای فعالیت شرکت در تولید و بسته بندی قطعات ترموفرمینگ در زمینه های مختلفی مانند صنایع دارویی، محصولات غذایی،پزشکی،آموزشی،آرایشی و بهداشتی همراه با چاپ در انواع رنگها و غیره می باشد.

خط مشی سیستم مدیریت کیفیت یکپارچه

شرکت مهندسی پایا بسپار آذین در زمینه تولید قطعات ترموفرمینگ در زمینه های مختلف همچون قطعات خودرو ، دارویی ، غذایی ، آرایشی بهداشتی فعالیت میکند. شهرت این شرکت به سبب تولید محصولات جدید همراه با نوآوری و ابداع در طراحی و ساخت ، برگرفته از تکنولوژی روز دنیا و رسیدگی به شکایات مشتریان و روابط صادقانه ایست که با مشتریان خود ایجاد کرده است.

میتوان اهم اهداف را در استقرار سیستم مدیریت کیفیت یکپارچه  به شرح زیر تقسیم بندی کرد:

-ایمن سازی محیط کار و پیش گیری از بروز خطا، عوامل آسیب رسان، حادثه -پیشگیری از آلودگی و تخریب محیط زیست.تبعیت از قوانین، مقررات و استانداردهای ملی و بین المللی مرتبط.استقرار نظام بهبود مستمر.

-فراهم کردن منابع لازم و اعمال مدیریت مؤثر بر آن ها.افزایش آگاهی و آموزش کارکنان.

-افزایش مشارکت کلیه کارکنان شرکت برای استقرار اثر بخش سیستم های مدیریتی.

-توجه به نظرات طرف های ذی نفع از جمله کارفرمایان و تأمین کنندگان.

اینجانب با علاقمندی کامل با همه توان خود از این کار حمایت نموده و از تمامی همکاران انتظار دارم تمام تلاش خود را در جهت پیشبرد هرچه بهتر نظام مدیریت کیفیت یکپارچه بکار گیرند.

مدارک و گواهینامه های شرکت مهندسی پایا بسپار آذین

شرکت مهندسی پایا بسپار آذین به منظور ایجاد نظامی هدفمند و محیطی فعال سیستم های مدیریت ISO ۹۰۰۱ ، ISO ۱۴۰۰۱ ،ISO۱۸۰۰۱ ، IMS ، GMP و TS۱۶۹۴۹  را به عنوان الگوی کاری خود قرار داده و از آنها بهره برده ایم و سعی داریم خود را با شرایط روز دنیا تطبیق داده تا به بیشترین بهره وری و اثربخشی دست یابیم .

OHSAS

IMS

GMP

ISO/TS

ISO 9001

iso 14001